Jaki prezent podarować mężczyźnie na 40 urodziny?

18 sierpnia, 2021
voucher na strzelnicę
101
Views

Nie bez powodu mówi się, że „życie zaczyna się po 40-tce”. To wiek, który skłania do wielu refleksji odnośnie dotychczasowych dokonań, snucia dalszych planów na przyszłość, a niekiedy podejmowania odważnych decyzji.

Prezent na 40. urodziny, który spełni marzenia

Czterdziestolatek to z reguły pewny siebie, dojrzały facet, mający dystans do świata. Niekiedy nawał obowiązków związanych z życiem rodzinnym i karierą niekiedy odsuwa marzenia na dalszy plan. Znajomi i rodzina prześcigają się w upominkach, wybierają najlepsze perfumy czy zegarki. Jednak to idealna okazja, by podarowany prezent był tylko i wyłącznie dla niego. Taki podarunek powinien być wyjątkowy i na długo pozostawać w pamięci. Może chciał zrobić coś, na co nigdy nie miał odwagi?  Niech podczas jego trwania solenizant czerpie z życia całymi garściami!

Strzelnica

Voucher na strzelnicę to pomysł (dosłownie) wystrzałowy! Gwarantuje świetną zabawę i niezapomniane emocje. Solenizant poczuje się niczym profesjonalny snajper czy legendarny Rambo. Jeśli obdarowany nigdy dotąd nie miał styczności ze strzelaniem, wystarczy, że zaufa doświadczonym instruktorom. Wyjaśnią wszystkie wątpliwości nowicjusza, nauczą jak posługiwać się bronią, a także zapoznają z zasadami dotyczących m.in.: bezpieczeństwa, ochrony słuchu i całym regulaminem obiektu. Jeśli miał już styczność z bronią, będzie to świetna okazja, by sprawdził i potrenował swoje umiejętności. Osoba, która dostanie voucher będzie mogła strzelać z kilku rodzajów broni, aż kilkadziesiąt razy!

Która strzelnica jest najlepsza?

Zastanawiając się, który obiekt jest najlepszy, warto porównać kilka z nich. Dużą popularnością cieszą się prezenty na strzelnicy w Warszawie. Stolica pozwala poczuć niesamowity klimat i dreszczyk emocji, jaki towarzyszy najlepszym snajperom. Będzie to niesamowita przygoda również dla osób, które miały już styczność ze strzelaniem.

Voucher na strzelnicę – dla kogo?

Bez wątpienia to świetny pomysł na prezent urodzinowy dla każdego mężczyzny. Szczególnie, jeśli:

  • Solenizant interesuje się militariami i bronią,
  • Jest fanem kryminałów,
  • Lubi ekstremalne przeżycia,
  • Chciałby nauczyć się posługiwania bronią,
  • Chcemy, aby prezent zrobił wrażenie i na długo pozostał w pamięci.

Co więcej, jest to tak uniwersalny prezent, że z pewnością spodoba się również koledze, którego zainteresowania nie są nam do końca znane.

Ile kosztuje voucher na strzelnicę?

Oferta prezentów w postaci wejścia na strzelnicę jest bardzo różnorodna. Ostateczna cena zależy przede wszystkim od tego, co zawiera dany pakiet. Jednak jego ceny są przystępne i zaczynają się już od 120 zł, a więc solenizant nie będzie się czuł zakłopotany zbyt drogim podarunkiem. Najtańsze są oczywiście najmniej rozbudowane pakiety strzeleckie, obejmujące najmniejszą liczbę strzałów i broni. Jednak dla osoby początkującej, będzie on wystarczający, by po raz pierwszy zapoznać się z obiektem, zasadami i przede wszystkim sprzętem. Dla osoby zaawansowanej można wybrać droższe pakiety, obejmujące większą liczbę strzałów czy broni, a typowym miłośnikom militari warto stworzyć indywidualny pakiet!

Article Categories:
Lifestyle

Comments are closed.