Jak zadbać o czystość i ładny zapach w hostelu?

20 września, 2023
srodki czystosci do hotelu
345
Views

Pierwsze wrażenie po wejściu do hostelu jest niezwykle ważne dla całościowej opinii klienta o danym miejscu. Zdecydowanie kluczową rolę odgrywają tutaj poziom czystości oraz unoszące się we wnętrzu aromaty. Jak zadbać o czystość i ładny zapach w hostelu, aby ludzie chcieli do niego wracać i polecali go innym. Zastosowanie odpowiednich preparatów rozwiąże obydwa te dylematy.

Czyste wnętrze to podstawa zadowolenia gości

Zapraszając do hostelu gości, należy zadbać o najwyższy poziom czystości. Nie chodzi tu jedynie o uporządkowane wnętrze, ale o dokładnie umyte i zdezynfekowane elementy wyposażenia. Największa powierzchnia, jaką jest podłoga, powinna być regularnie odkurzana, myta, a w przypadku wykładzin dywanowych prana. Idealnie sprawdzą się tu preparaty Swish, wśród których można znaleźć środki do czyszczenia metodą pianową, jak np. Plush. Warta uwagi jest również seria środków czyszczących AROMX, z użyciem której można zarówno miejscowo usuwać zabrudzenia, jak i wyczyścić cały dywan. W tej samej linii dostępne są także preparaty, które pomogą skutecznie usunąć uporczywe zabrudzenia z blatów szafek, stołów czy parapetów.

Szczególną wagę do poziomu higieny należy przywiązywać w toalecie. Używanie odpowiednich środków, które nie tylko czyszczą, ale też dezynfekują, jest absolutnie konieczne dla zachowania bezpieczeństwa klientów. Tu doskonale sprawdzi się np. dedykowany do sprzątania sanitariatów preparat SP-300 Washroom Cleaner, o właściwościach antybakteryjnych.

Przyjemny zapach dla komfortu klientów hostelu

Kiedy całe wnętrze lśni czystością, przychodzi czas na podkreślenie przyjemnej atmosfery. Sprawimy to za pomocą odświeżaczy powietrza. Swish Essence rozpyli w pomieszczeniu świeży zapach kwiatów lub owoców. Dla zwiększenia efektu można spryskać nim zmywalne powierzchnie, na których aromat osiądzie na dłużej. Jeżeli problemem są trudne do usunięcia, nieprzyjemne zapachy pochodzenia organicznego, na ratunek przychodzą neutralizatory odoru AROMX, które doskonale poradzą sobie z przykrymi woniami, także tymi z dywanów i wykładzin.

Duże opakowanie – więcej świeżości

Preparaty, które pomogą zadbać o czystość i ładny zapach w hostelu, dostępne są często w dużych opakowaniach. Jest to rozwiązanie bardzo ekonomiczne, ponieważ sprzątanie w takich miejscach odbywa się bardzo często. Możliwość zakupu środków do czyszczenia w opakowaniach trzy-, a nawet pięciolitrowych, to przede wszystkim oszczędność. Jest to jednak także zabezpieczenie, że środki wystarczą na dłużej i nie skończą się w najmniej odpowiednim momencie. Zarówno preparaty do czyszczenia podłóg, jak i środki do sanitariatów oraz płyny do prania i czyszczenia dywanów kupowane w większym opakowaniu, to gwarancja świeżości we wszystkich wnętrzach hostelu na długi czas.

Czy hostel może być miejscem, którego wizytówką jest przyjemny zapach i czystość? Oczywiście, że tak! Wystarczy zadbać o regularne stosowanie właściwych preparatów do różnych powierzchni, a porządki zwieńczać rozpylaniem w powietrzu aromatycznego odświeżacza.

Article Categories:
Biznes i finanse

Comments are closed.