Zabieg Angel System – jakie są wskazania?

18 maja, 2022
prp angel
434
Views

Czy można zatrzymać młodość na dłużej? Pytanie, które zadaje sobie ogromna ilość ludzi. Nie tylko, jeżeli mowa jest o kobietach. Panowie także bardzo chętnie podchodzą do różnych nowinek, oferowanych przez współczesną medycynę estetyczną. Tak, to właśnie dzięki temu można opóźnić pojawienie się pierwszych oznak starzenia, a także zadbać o regenerację skóry. Jedną z propozycji okazać się może zabieg Angel System. Na czym on dokładnie polega?

Wampirzy lifting

Można spotkać się z różnymi określeniami tego zabiegu kosmetycznego. Jedno z najbardziej charakterystycznych określeń, to wampirzy lifting. Dlaczego używa się nazwy, która może wywoływać pojawienie się ciarek na plecach? Odpowiedzią jest własna krew, która użytkowana jest podczas zabiegu.

Zabieg mezoterapii wysokostężonego osocza bogatopłytkowego (tak brzmi dokładna i fachowa nazwa) pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów, utrzymujących się przez bardzo długi czas. Brzmi skomplikowanie, ale trzeba mieć świadomość, że osocze jest czymś naturalnym, co jest w pełni bezpieczne dla organizmu człowieka. To nic innego jak porządny zastrzyk młodości i witalności, aktywnie pobudzający skórę od środka.

Wskazania do Angel System

Kto powinien zdecydować się na tego rodzaju zabieg? Wszystkie osoby, które zauważą u siebie pierwsze zmarszczki. Skóra wiotka, zmęczona, szara, bez energii i blasku powinna dać do myślenia. Wśród innych wskazań można wymienić:

  • konieczność wykonania regeneracji uszkodzonych tkanek,
  • odbudowanie uszkodzonej chrząstki stawowej i więzadeł,
  • zwiększenie ruchomości zwyrodniałych stawów,
  • zmniejszenie stanów zapalnych dolegliwości bólowych stawów,
  • działanie prewencyjne – w szczególności w okolicach 25 roku życia, kiedy to organizm zaczyna produkować mniejszą ilość kolagenu.

Jest to zabieg nieinwazyjny, dlatego nie ma się czego obawiać. Aczkolwiek, należy również zapoznać się z listą przeciwwskazań, aby móc zachować całkowite bezpieczeństwo. Do osób, które powinny zrezygnować z wykonania takiego zabiegu, zaliczyć można: ciąże, karmienie piersią, nowotwory skóry, niewydolność nerek, płuc, wątroby, przyjmowanie leków rozrzedzających krew, immunosupresję.

Co daje wampirzy lifting?

Wszyscy będą ciekawi tego, czego można oczekiwać po wykonaniu takich zabiegów. Zastrzyk młodości i energia, to pojęcie względne. Otóż można wymienić wiele efektów. Jeden z nich należy omówić osobno. Otóż osoby, jakie na co dzień borykają się z łysieniem, zauważą u siebie zahamowanie wypadania włosów, a także ich zagęszczenie oraz pogrubienie. Wśród innych, wyraźnie widocznych efektów można wymienić:

  • redukcję blizn potrądzikowych, rozstępów,
  • szybszą regenerację skóry, która poddawana była zabiegom dermatologicznym,
  • jędrna i napięta skóra,
  • redukcja zmarszczek.

Wśród zauważalnych efektów wymienić można również…zwiększenie satysfakcji seksualnej. Tak, bowiem osocze bogatopłytkowe dotyczy także bezpośrednio ginekologii, wpływając m.in. na odmłodzenie i rewitalizację okolic intymnych, co może zaciekawić wiele kobiet.

Article Categories:
Zdrowie i uroda

Comments are closed.